Avatar uživatele
MacChill

Znáte nějaké seniory kteří hrají videohry?

nebo jimi dokonce jste?
Doplňuji:
Já vím že senioři také hrají, ale prostě si neodkážu představit třeba svého dědu jak smaží u počítače třeba jen ty nejjednodušší hry :D

Kdyby vás to zajímalo tak více než desetina všech hráčů jsou právě senioři…http://bo­nusweb.idnes.cz/de­setina-ceskych-hracu-jsou-seniori-v-domacnostech-dominuje-pc-pv1-/Novinky.aspx?c=A110909­_113452_bw-novinky_anb

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11 před 4580 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Samotná tvá otázka svědčí o zcela nepodloženém, ale stále přežívajícím mýtu, že senioři s PC neumějí nebo jsou nějak zaostalí.
Opak je pravdou a jsme už po 20 let regulérními uživateli se všemi atributy, mnohdy i s programátor­skými dovednostmi předčícími mnohé mladé rychlokvašky. Nehledě k tomu, že počítačová gramotnost patří už dávno k samozřejmým podmínkám ve všech zaměstnáních. Podle tebe bychom všichni až do důchodu makali u lopaty?
A protože muži jsou hraví jako kluci po celý život, proč bychom si neměli hrát i na PC, který nabízí oproti historii takových možností?
P.S. Je to podobný předsudek jako, že po 60 jsme už rezignovali na sex. Kdybys mohl nahlédnout do našich ložnic, možná bys ještě mrkal na drát.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Tak ve svých po 60ti mne asi mezi seniory počítat budeš 😁, a pokud jsem na PC, semtam si cosi jednoduchého zahraju 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Hned jich znám několik. A proč by si senioři neměli hrát ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

Bylo mi 63 a jsem hravý jako malý dítě.
Ale jenom simulátory tanků a letadel ze 2sv.války.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Také si rád zahraji a nepatřím mezi ty nejmladší,ale věkem ne náturou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

ale ale pánovééééééééé, holky si taky hrajou a kdo si hraje nezlobí , ale já se mezi seniory nepočítám …apropo .....od kolika let jsem senior – podle vás no??????

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek