Curiosity

Znáte nějaké podobné písničky, jako je tato:„Bobby Mcferrin-Don't Worry Be Happy!“ ???

http://www.you­tube.com/watch?v=5bNE-5TVAmg MILUJU TU PÍSNIČKU A CHTĚLA BYCH POSLOUCHAT VÍCE TAKOVÝCH RELAXAČNÍCH SONGŮ, ALE ŽÁDNÉ PODOBNÉ DALŠÍ NEZNÁM! MŮŽE BÝT I NĚJAKÁ KONKRÉTNÍ SKUPINA, STYL, ZPĚVÁK, ZPĚVAČKA.. NA JAZYCE NEZÁLEŽÍ! 🙂 DĚKUJI MOOOC!! 🙂 A KRÁSNOU NEDĚLI VŠEM! 🙂

Nejlepší odpověď
Rufus

Na YouTube kanál uživatele CiaranPaulRoche

Zdroj: www.youtube.com/u­ser/CiaranPau­lRoche?v=-7MinPU1feo&fe­ature=pyv

Další odpovědi
Terryle

Ve mně hodně podobnou uvolněnou a pozitivní náladu vyvolává Stand By Me od Bena E. Kinga (taky černoch s příjemným hlasem): http://www.you­tube.com/watch?v=Vbg7Y­oXiKn0 . Ať se líbí! :o)

Nik92

doporučila bych styl reggae, já prakticky neposlouchám nic jiného a nejsem žádnej vyhul jak si většina lidí představí, když se řekne reggae. Při reggae se dá nádherně relaxovat, stačí se jen ponořit do hudby :) přeju příjemný poslech a snad něco správného vyberete, ale doporučila bych Damiana Marleyho – Road to zion