Zvědavý

Znáte nějaké opravdu dobré učebnice angličtiny ??

Nějakou pro hodně pokročilé ale pořád s anglickými i českými texty co by jste mi doporučily. Prosím nepište mi abych jel do Anglie zatím na to nejsou peníze.

Odpovědi
midlajs

Jeden cas jsem se v tom pohybovala dlouho, ale u pokrocilych jsem nikdy nenarazila na anglicky a zaroven cesky text. Vse v danem jazyku. A je to i pochopitelne.
Doplňuji:
Vim, slyset to nechcete, ale lepsi je v takove fazi mluvit a mluvit s rodilymi, ty jsou nejlepsi ucebnice na svete.

Pepa25

Není to klasická učebnice, ale dobrý je web www.helpforen­glish.cz, hlavně vysvětlení gramatiky a častých chyb (vše v češtině).