ModráHouska

Znáte nějaké hodně dobré „dojebávky“ nebo vtipná přirovnání, které sami používáte a nejsou moc známá?:)

no? znáte?:) Já bych mohla začít: Miluju tě, jako Homer Selmu a Patty.:D:)

Nejlepší odpověď
mosoj

Dojebávka na Štědrý den je, když čekám jako dárek Porsche a dostanu auto na baterky.

Další odpovědi
anonym

Nedělej dnes, co zítra za tebe udělají jiní.

dudu

I ten kdo nic nedělá si rád odpočine.

WeeBear

Pravý opak tvého významu – „Miluji Tě, jako Krtek svoji lopatičku“ :)

Damiana

Já, když jsem v tomhle excelovala, tak ty ses ještě bála černého čaje…:-)