FOX.IK

Znáte nějaké dokumentarni filmy o Italii a Spanelsku?

miluji dokumenty ale nejak se nemohu chytit a sehnat je. Momentalne me zajima neco o Italii, San Marinu, Spanelsku…Byla bych moc vdecna kdybyste mi poradili treba nejake dokumentarni cykly ve kterych bych mohla v budoucnu lovit…DVDcka za 39 Kc, dokumenty na internetu v televizi atd. Beru vse:)

Odpovědi
Efchen

Na Čt 1 vždycky dávají Na cestě po…a teď něco a tam jak Italie,tak Španělsko určutě figurovalo několikrát..
Obrátila bych se asi na staré,známé Uloz.to ;)