kačííík

znáte nějaké dobré vtipy?

s kamárádkou jsme se nudili a tak jsme si začali vyprávět vtipy . Kamarádka mi jich řekla tolik a já nebyla schopná říct ani jeden protože je buť řekla nebo si je nepamatuji .Poradíte mi prosím abych jí to přítě mohla natřít.

Nejlepší odpověď
badisko

zdej si do vyhledavace google …> vtipy < nebo takto .. http://www.go­ogle.cz/#sugex­p=cqrwrth&gs_rn=21&gs_ri­=psy-ab&cp=2&gs_id­=8&xhr=t&q=vti­py&es_nrs=tru­e&pf=p&output=se­arch&sclient=psy-ab&oq=vt&gs_l­=&pbx=1&bav=on­.2,or.r_qf.&bvm=bv­.49478099,d.Ym­s&fp=ea28558564ccd­74e&biw=987&bih=631 tohle fakt neni otazka na poradnu

Další odpovědi
Funna

bohužel, ty co se dají veřejně napsat, obvykle tak vtipné zase nejsou…aspoň ty, co znám já…

briketka10

zasmál se pribiňák a zkysnul :)

kdo je největší frajer na světě no
přece chleba ! má dvě patky :D
Doplňuji:
http://pribina­cekprokolesu.php5­.cz/
darujte pribiňáček Michalovi Kolesovi :)

zjentek

logická hádanka: jaký je rozdíl mezi citronem a žebříkem?
logická odpověď:.žebřík nemůžeš vymačkat do čaje ,)

Dochy

Ano

briketka10

k těm pribiňáčkům
klikat můžete kolik je
Vám libo třeba 100 – 500
dokud Vás to neomrzí :DD