Marty Koller

Znáte nějaké dobré účesy z devadesátých let, které bych si mohl udělat?

Nejlepší odpověď
annas

Zda jsou dobré, je věcí vkusu. Co se líbí vám, netuším, vkládám odkaz.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&q=%C3%9A%C4­%8Desy+90+l%C3%A­9ta+mu%C5%BEi&tbm=is­ch&chips=q:%C3%BA%C­4%8Desy+90+l%C3%A­9ta+mu%C5%BEi,on­line_chips:de­vades%C3%A1t%C­3%A1+l%C3%A9ta:LIx­BjCldQkE%3D&us­g=AI4_-kR2IqTGg9NTDY­rIr5n9Yvf6O-xJcA&sa=X&ved­=2ahUKEwj1rYr­GvOLxAhXK2qQKHTVjBy­0QgIoDKAF6BAg­QEAw&biw=1112&­bih=843

Další odpovědi
da ny

Ne.
Ty podle mne dobré, které znám, rozhodně nejsou z 90. let.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.