zistan

Znáte nějaké dobré lepidlo?

Máte zkušenost s lepidlem na gumu a plast? Prosím o doporučení jaký druh máte odzkoušený. Děkuju!

Nejlepší odpověď
Drap

Patex jsou dobrá lepidla. Na drobnější věci, gumu, plast , kůže i textil se mi velmi osvědčil Prenocel, je za pár korun téměř v každé drogerii

Další odpovědi
zzzzz

Patex

Hlada

Na gumu kontaktní chloroprénové, pevnější a dražší polyuretanové.
Na plasty, které jsou rozpustné v ředidlech stačí lepidlo rozpouštědlové, kyanoakrylátové nebo epoxydové. Horší je to s nepolárními plasty, jako ABS, PP, PE, EPDM. Na ty se sice vyrábějí kyanoakrylátová lepidla s aktivátorem, moc to ale nedrží. Někdy je lepší použít tavicí lepidlo nebo takovou hmotu zavařit páječkou.

anonym

A48 (Soudal) a Silikon – podle toho, o jaký plast a jakou gumu jde…

mojitek

všechno slepí „MAMUT“ ,koupíte ho v Bauhausu,Obi atd. Je to v tubě do vytlačovací pistole(asi 70 kč),lepidlo cca 300 ml je za 160 kč. Zaručeně drží .

klob1

U-hu..slepí vše ,plast i gumu..nevím ,ale jakou bylo myšleno?
Ne, já lepím prstolep za 1kč a je super,jen ty prsty bacha.Jinak tak různá lepidla,vždy konkrétně na co mají být,ty tzv.na vše nedrží nic.A hlavně stojí moc peněz a jsou a na nic.říci je to jako p…
Pokud by někdo chtěl dlaždičky,tak na to je nejlépe povidla babičky.Ty ani řemeslníci nedokázali odlepit.