bolak

Znáte nějaké dobré hry na Smartphone, které můžete hrát online proti jiným uživatelům?

Odpovědi
cochee

Hraju/hrál jsem Order&Chaos, teď mám porouchaný tablet. Vím ale, že spousta lidí to hraje na mobilech. O&Ch je hra typu MMORPG, podobně jako třeba World Of Warcraft (ostatně jej napodobuje), oproti němu je naprogramována pro hraní na přenosných zařízeních.