martin14

Znáte nějaké české PC hry?

Neznáte nějaké české hry, popřípadě i webovou stránku kde by nějaké byly?
Doplňuji:
Vytvořené přímo pro čechy

Nejlepší odpověď
tesss88

vietcong je ještě česká hra

Další odpovědi
huxa

Přímo pro Čechy žádné dobré hry nejsou. Za české hry se dá považovat Mafia a Arma

M7ke06

Jako první CZ hra byla Vlak – teď už to je i do tlačítkových mobilů :D

Michal Kole

Třeba tajemství oslího ostrova

Bedy

České PC hry v jakém smyslu – hry v ČJ nebo přímo vytvořené v ČR nebo čechy?
Doplňuji:
Nu z českých her znám hru Mravenci, kterou občas hraju, když mám volno a není do čeho píchnout. Je zdarma.

Je to taková karetní strategická hra, kdy ve hře jsou 2 hrady – Váš a soupeře/počítače a cílem je ten druhý hrad zničit nebo svůj postavit do výšky 100 jednotek.