Karina111

Znáte nějaké bezplatné aplikace, které by naučily jazyk?

Znáte nějaké bezplatné aplikace, které by naučily jazyk (stačila by angličtina a němčina)? A co si myslíte o Duolingu? – je to dobrá aplikace?

Odpovědi
RyuzakiKate

Duolingo používám a jelikož mluvím plynně anglicky, nastavila jsem si angličtinu jako mateřský jazyk, tudíž vidím všechny možnosti, jaké jazyky se můžu naučit. S koupí chytrého telefonu jsem si aplikaci stáhla a přes dva měsíce jedu každý den aspoň 15 minut francouzštinu. Hodně věcí se opakuje, ale řekla bych, že některé věci už mám zadřené v hlavě a vzpoměla bych si na ně, i kdyby mě někdo probudil o té pověstné půlnoci :))
Lze si sice zaplatit Duolingo plus, ale mě daleko víc motivují právě ta omezení. Reklamy by tam být nemusely, to je sice pravda, ale jinak můžu určitě doporučit.