bolak

Znáte nějaká dvojčata? Můžete se za mě někdo zeptat…

pokud jsou to jednovaječná dvojčata kluk-kluk nebo holka-holka, jestli by se jeden z nich cítil blbě, jako jestli by mu bylo třeba nějak stydno, kdyby jeho sourozenec někde pózoval nahej (třeba v časopise) nebo by mu to vůbec nevadilo.
Poněvadž maj vlastně stejný těla.
Dík.

Nejlepší odpověď
ReHu

Nemám jednovaječné dvojče a vadilo by mi to. Vadilo by mi to, i kdyby to byl někdo cizí a jen mi byl podobný. Ale s tím asi moc nenadělám :).