bauerlukin

Znáte něco na podporu zvracení?

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli znáte něco, co se běžně používá v kuchyni, nebo nějaké léky na podporu zvracení. Diky předem

Nejlepší odpověď
Ametyst

Zkusila bych slabý roztok kuchyňské soli.

Další odpovědi
Disraeli

Strčit prst do krku, popřípadě něco jako propisku nebo ptačí brko.
Hnusné jídlo, hnusné kombinace, koření. Zkus med smíchaný s větším množstvím hořčice. Nebo nějaký nápoj takhle hnusně zředěný. Třeba alkohol (víno+hořčice a podobně… když to zabralo na Krona ;)). :D
Jasný úmysl, že chci zvracet to ještě podnítí (namísto, aby to člověk zadržel).

Z medicínského hlediska existují dávidla, odborně emetikum. Práška a podobně. Můžeš vyhedat. Od toho jsou to DÁVIDLA (dáví).

Emefej

Jak radí Ametyst, slabý, vlažný roztok soli.

JežíšKristus

Dva prsty vložené co nejdál do krku. Poté s nimi mávat ze strany na stranu a rozdráždit krk.
Opakovaně odzkoušeno při nutnosti upustit několik promile alkoholu z těla. 🙂

ivo xxx

zapnout televizi – zprávy.....

paul1

Pro Viktorii II. 👍👍👍👍👍👍👍