jennysh

znáte Název tohoto filmu? který je na začátku v garáži s autem od nějakého obchodníka či,co je tam i jeho manželka

a začíná to tím že je v garáží člověk který na to auto bude něco stříkat, a bude mu dělat naschvály, místo aby pomáhal. A nakonec to dopadne tak, že na konci se setkají v parku nebo nevím přesně jak to bylo,a tam se začli spolu líbat.Byla to taková bláznivá komedie,které nemůžu přijít na název. Ještě si pamatuji že mu otevíral ty dveře aby mohl vjet do té Garáže nebo naopak. Snad si někdo vzpomene.Za gramatiku se omlouvám.Děkuji předem.

Odpovědi
anonym

jediné, co mě napadá je denis-postrach ulice, když tomu jeho sousedovy chtěli prodat kožen, který ho měl omládnout, tak to by mohla být ta scénka s autem ;D