zjentek

znáte název filmu?

4 elitní vojáci letí do muslimský země něco řešit a zprvu potkají v horách pasáčka, kterého nechají jít (chyba) a ten je prozradí. Pak jsou prozrazeni a jde po nich celé okolí, takže mise na prd ..film 2013, víc o tom nevím, dík

Nejlepší odpověď
bolak

http://www.csfd­.cz/film/297051-na-zivot-a-na-smrt/

Další odpovědi
Beer4Real

Zkus jít na csfd.cz dej si podrobné vyhledávání filmů, zvol si filmy za rok 2013, akční filmy atd. Mezi nima by si to měl najít podle popisu filmu ;)

Rekki

No celkem mi to dost pripomina Cerny jestrab sestrelen , jen tam je vice elitnich vojaku a je to o neco starsi. takze ti ma odpoved asi moc nepomuze…