Deli

Znáte naši zemi?

Pro hanulku a ostatní milovníky testů vkládám jeden zeměpisný.
http://geograp­hy.okhelp.cz/czech/in­dex.php

Sjeďte na stránce kousek dolů, až na žlutou slepou mapu ČR. A kliknutím trefujte 71 českých měst!
Tak co, jak jste dopadli? 🙂
Doplňuji:
Moje výsledky:
Nejlepší odhad: Klatovy (KT) 4.229
Nejhorší odhad: Kroměříž (KM) 317.4 – uf…
Průměrná odchylka byla: 61.64 km
…tedy NIC MOC… ☹

Nejlepší odpověď
hanulka11

Deli, již jsem to před nějakým časem dělala , no nejsem zeměpisec se přiznám …nejlepší byl 3,782km a

celkově jsem byla mimo 44,75km

Další odpovědi
WeeBear

Něco málo přes 80km odchylky, i naše město jsem trefila s odchylkou přes 20km. :-/ Ale pro pobavení úžasné, a jak jsi dopadla Ty, Deli? 🙂

iceT

To jste ještě na tom dobře,já dopadla hůř,ale kupodivu mi odhadnout moravská města šlo lépe než města v Čechách.

Jikra

No tak já jsem taky 44km mimoň.Ale i s tím se dá žít.

kapka

Dělali jsme společně s manželem, nejlepší odhad – Jeseník /5.110km/, tam byl manžel na vojně a tipl to líp jak rodné město.
Nejhorší – Nový Jičín /121km/
Průměrná odchylka – 36.03km
Koukám, že na tom nejsme nejhůř a to jsem dostala vynadáno, že prý na to klikám moc rychle, bez rozmyslu. Jsem nad tím nechtěla sedět do rána a přemýšlet nad milimetrama…:-)

Jo a sranda byla, že manžel klikl jen jednou a ještě omylem, jen chtěl pohnout myší, klikl někam do Polska! Divím se, že mu to ten program vůbec uznal, prý odchylka 96km.:-D