flodur

Znáte mě?Už jsem zpátky!!!

Do si tedy dám než to zameškané všechno přečtu.

http://profile­.ak.fbcdn.net/hpro­file-ak-snc4/hs1340.snc4/161189­_100001250088107_1167093­_n.jpg
Doplňuji:
Na tu omluvenku jsem sakra zapoměl a pořád okolo ní chodím.Tak tady je:

http://cs.i.cdn­.nrholding.net/1560904­3/800/600/1

Odpovědi
tom004

Já určitě ne, ale na odpovědích jsem velice krátkou dobu. Vítejte zpět a hurá do otázek 🙂

hanulka11

Krásný den flodure, ty ses nám vrátil huráááááááááááá, tak a do práce.

kropitko

Zdravím a přeji hezký den. Tak to zase tak dlouho netrvalo,,to je dobře.

A mimochodem, moc hezký avatar,,,:-D
Doplňuji:
Tak si máš pořídit pojízdnou pípu,,,
http://www.eprdel­.cz/Obrazky.php?id_kat=­4&odp=30&id=4505

no a bude po problému,,,,

iceT

Osobně ne,jen přes přes odpovědi,ale vítám Vás zpátky.

annas

Flodure, rovně zdravím a vítám zpět, moudrý kmete.

panenka

Čauky flodure jsem ráda že tě tu máme zpět 🙂

anonym

Kde je omluvenka?
Doplňuji:
Pádný důvod,to berem!I když není podepsaná od rodičů!

ten který je

Dobří holubi se vracejí.:-)

Miroslavst

Vítej zpátky a ať se ti tady daří.

Neonka

Tak stěhování asi máte úspěšně za sebou 🙂 , tak se nám tu zase můžete věnovat.
Tak ať se Vám tu daří. 🙂

Elk

Vítam staronového člena staronovým pozdravem : Mazdar čaroději! Ať se daří a v novém ať je nádherné bydlení.

Jahoda

Supééér, tak ses nám vrátil :) Vítám Tě zpět. Těším se na Tvé příspěvky :)

Bičiště

Co jsi zač? Představ se nám novým! Takových co vědí vše je nás tu málo, takže buď vítán! Omluvenka je nevyvratitelná – hlavně, že jsi se utrhl.

Radak

Je prima, že v novém bydlišti máte internet. Těším se na příspěvky a vítám tě zpět, ztracený synu!!!