Drap

Znáte lidské tělo ? / testík /

http://zena.cen­trum.cz/zdravi/gra­fika/2012/03/2­3/test-cisla-a-rekordy-lidskeho-tela-znate-je/
Doplňuji:
Taky jsem dopadl dost bídně, nijak mně to však ani nemrzí. O tuto oblast se již dávno nezajímám.

Nejlepší odpověď
fablen

skóre 10/16. Myslela jsem, že úd 50 cm je reálný a délka 10 vteřin taky 🙂. Ještě ty muže nějak neznám.

Další odpovědi
WeeBear

9/16, ale zcela jista jsem si byla sotva dvěma, nebo třemi odpověďmi, zbytek byl jednou velkou tipovačkou, každopádně testík perfektní. 🙂

anonym

Ta rychlost spermatu je zavádějící. Co já už zabil svých děti o stěnu dě…y 😁

Nikkol

9/16 , no aspoň to..

briketka10

prý čtu hodně časopisů, ale kdepák jen sem hádala ale výsledek 11/16 dobrý..
Doplňuji:
Fablen ale docela jsem se zasmála :DD

quentos

Podle výsledků ho znám ze čtvrtiny :{))>

redy

Nic si z toho nedělejte,no nedělám.:D