Avatar uživatele
MonkeyKing

Znáte lidi, kteří nemají elektřinu?

Stále žijící lidi, kteří nevyužívají elekřinu a žijí normální život (ne nějací feťáci, bezďáci a hippiesáci)

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Kepler, Anikitos před 2134 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Znám, ale nemají ji na chatě, jezdí tam téměř každý týden. Je to nádhera, ty krásné večery u petrolejové lampy, nebo svíček a hlavně bez televize. 🙂

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Já naopak neznám nikoho, kdo ji má. Proto také jsou přihlášeni k jejímu odběru ;)

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Co třeba Amišové, Pigmejové a Křováci, domorodí Australané a černoši v Sahaře (většina).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Setkal jsem se s případem, že rodina sice elektřinu měla zavedenou, ale energetický podnik je odstřihl pro neplacení. Jinak se těším na chaloupku vysoko ve valašských horách, kam mě pozval kamarád a kde není elektřina vůbec není zavedená. Bude to úžasné, vím to!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Elektřinou je zapotřebí také šetřit, starý příbuzný pamatuje souseda, který peskoval choť, vypínat stolní lampu povolením žárovky, z důvodů aby se neopotřeboval vypínač.

Jinak třeba pečlivka vyžadoval, když přišla domů a přezula se otočit zuté botky směrem ven, prý k vůli bezpečnosti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

kryšpín: a co tohle ve 4 ráno: stará, zastav hodiny, už je vidět na kostelní!

před 2134 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek