jjj123456789

Znáte lepší způsob, jak člověka motivovat k psaní kvalitnch otázek a odpovědí?

Napíšete správnou odpověď na nějakou otázku s cílem pomoci tazateli (a možná pro sebe si zvýšit počet bodů), dáte si s tím práci a oni vám otázku smažou. Následně, když si stěžujete, tak vám uživatel, který může jen díky tomu, že je tu dlouho a zná se s ostatními uživateli, kteří mu obodují každou blbost,mazat otázky a odpovědi napíše, že vás tu nechce a bude vám i nadále vše mazat.
To se pak člověk hned více snaží, aby jeho odpovědi byly opravdu ťip ťop.
Doplňuji:
Drap: Mně nebude vadit, když mi ostatní uživatelé nebudou oodpovídat, hlavně když budu stříbrný a budu jim moct mazat otázky a odpovědi, se kterými si dali práci, a to jen proto, že se mi nelíbí.
PS Netušil jsem, že místí uživatelé jsou bonzáci bez smyslu pro humor.

Nejlepší odpověď
arygnoc

podívaj sa, vybudovanie nejakého image niečo stojí, trvá to nejaký čas.

ak si sa sem uviedol ako idiot, čo sa ti podarilo vcelku úspešne, bude to trvať dosť dlho, získať reputáciu normálneho človeka.
to potom bude iné kafe.

zatiaľ sa chováš ako idiot a podporuješ nás (aspoň mňa teda určite) v tom, že sa tak ľahko nezmeníš.

ak sa staneš strieborným, tak iba podvodom a nič tým nevyriešiš.
zmažeš (zneviditeľníš) pár otázok, tie sa vrátia späť a ty dostaneš ban za neoprávnené mazanie – aj takí majstri tu už boli.

takže zatiaľ si na najlepšej ceste k tomu, že sa s týcho stránok stratíš – či dobrovoľne, alebo nedobrovoľne (zmena ip nie je všetko, užívateľ sa dá identifikovať i inak).

takže netvár sa urazene, ale sa ukľudni.
kým ťa uznáme za normálneho (ak ťa uznáme za normálneho), nejaký čas to potrvá a budeš musieť pre to niečo urobiť (nie sebou mrskať o zem ako malé decko, lebo to robíš teraz).

čo sa týka života otázok/odpovedí, zvykaj si, že bohužiaľ sa občas stane, že nejaká sa stratí, i tá správna, že niekedy i tá správna odpoveď nie je náležite ohodnotená – život je už taký, platí to aj tu.

ber to s humorom, rozčuľovať sa znamená ničiť si zdravie kvôli blbosti iných.

;-Q

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Spíše než stříbrný budeš deaktivovaný.

Drap

Musíš počítat s tím že na hloupou otázku dostaneš hloupou odpopvěď. Ale to jsi jistě už pochopil. třeba zde : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-sehnat-sazenice-teto-rostliny Myslíš že na takovou otázku dostaneš nějakou zásadní odpověď, nebo že ti ji všichni s radostí obodují ?. Ty si postupně buduješ pozici takovou, že ti ostatní uživatelé přestanou odpovídat a budeš si odpovídat a dávat body pouze ty sám pomocí falešných nicků a možná několik stejně postižených jako jsi ty.
Doplňuji:
Zřejmě chápeš humor trochu jinak, než běžní lidé. Stačí se podívat třeba jen na Sk.