Avatar uživatele
HZK

Znáte kvalitní tetovací fixy?

Nechci si zatím pořizovat drahé tetování, ale udělat si pár návrhů přímo na ruku, než to pujde časem naostro.
pokud možno aby pár umytí vydrželi. Můžete z vlastní zkušenosti nějaké doporučit.

Centropen zní dobře, jen potřebuji něco s tloušťkou fixu.
Mimochodem, baví mě lidi kteří se přihlásí jen aby jinými slovy napsali, že je tetování nezajímá :D Asi nuda, že?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: HZK

Zajímavá 0 před 3230 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

S tetovacími fixy nemám zkušenosti, ale kluk se počmáral Centropenem 2880 a drželo mu to na kůži velmi kvalitně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
setapouch

Ne, nepotrebuju je znat.
Doplňuji:
Na otazku „Znáte kvalitní tetovací fixy?“ se da odpovedet pouze ano nebo ne. Odpovedel jsem podle sveho nejlepsiho vedomi, navic jsem odpoved trochu rozvedl. Asi neschopnost zeptat se, ne?

Upravil/a: setapouch

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
HZK

Spíše neschopnost uvažování, ne? Jestliže se někdo ptá zda to Znáte, neočekává odpoveď ne, protože k čemu by mě byla? Logicky mě zajímá zda nějaké znáte, ne zda žádné neznáte a vůbec Vás toto nezajímá. Zkuste přemýšlet než se budete zbytečně přihlašovat ;)

před 3230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
setapouch

Neni muj problem, ze se ptas na neco, co te nezajima. Zeptal ses „Znáte kvalitní tetovací fixy?“, odpovedel jsem popravde, ze ne. Opravdu je nutne ti vsechno opakovat dvakrat?

Kdyby ses zeptal jake jsou kvalitni fixy, nepsal bych nic.

před 3230 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek