Đšáša <3

Znáte knížku NEKONEČNÝ PŘÍBĚH ??

Nejlepší odpověď
pokazdejinak

ano a kam se hrabe film :)

… no ale abych filmařům uznala nějaké zásluhy – ten první film se docela povedl :) jenže skončil přesně v polovině knížky a když se pokoušeli zfilmovat tu druhou půlku, tak to dopadlo katastrofálně :/ … tam už je to úplně o něčem jiném
je to kniha poměrně velká, ale krásná a dobře se čte – doporučuju :)

Další odpovědi
panenka

Ano znám

Sůwa

Znám knížku i její filmové zpracování.

iceT

Znám a mám i několikrát přečtenou,i když mi styl psaní moc nesedl,možná to bylo i překladem,ne­vím.Možná byla kniha určená pro mladší čtenáře,já ji četla,když mě bylo asi patnáct.Jako film se moc líbil pouze první díl,ty ostatní jsou hrozné.

briketka10

ano četla jsem knížku, ale film se mi líbil víc..

honza19hk

knížku jsem nečetl,ale film znám.Ikdyž už to je dávno co jsem na něj koukal.