martin14

Znáte Karaoke Party? Dalo by se udělat něco podobnýho?

Doplňuji:
To jsem si naběhl co s tou otázkou? Dobře jak to teda udělám?

Odpovědi
anonym

Ano, šlo by udělat něco podobného.
Doplňuji:
Nenaběhl 🙂 Stačí se naučit Adobe Flash, Python, Java, PHP, HTML.

Pomocí Adobe Flash bude přehrávat a zobrazovat písně. Pomocí PHP a HTML budeš zobrazovat stránky. Pomocí Pythonu budeš komunikovat s Javou a Java bude komunikovat se serverem. Python následně bude převádět hlas na bity které Java společně s hashem vrátí Pythonu a Python spočítá podobnost hlasu který následně vrátí Flash.

Myslím si že zběžně by to programátor zvládl napsat za měsíc. Ale chce to mít dosti velký na serveru cluster kvůli operacím.