zjentek

Znáte již někdo podrobnosti k úspornému tarifu pro domácnosti, který dnes schválil senát?

Konkrétně mě zajímá, jestli na tento úsporný tarif pro domácnosti dosáhnou samotné domácnosti, bez pomoci žádných dalších společenství či družstev. Čili například občan žijící v rodinném domě s vlastním číslem popisné.

Nejlepší odpověď
Drap

Teoreticky ano, v reálu však nic moc neočekávej. Bude to něco podobného jak s benzinem, Zlevnil o 1,50 a do dvou dnů bya cena zpět. Je to vše jen humbuk a mazání medu kolem huby. Této vládě se nedeá věřit ani pozdravení. Fiala sice tvrdí, jak máme naplněné zásobníky, ovšem nikomu už neřekl, že žádné zásobníky nemáme. Tak mám jim věřit?

Další odpovědi
Hlada

Ano. Domácnost v rodinném domě je u nás nejčastější. Podrobnosti budo vydány vládním nařízením.

Kryšpín

Dostane stejně lůza, prostý lid, střední třída i lepšo lidi.

zjentek

Doufám že stát bude za tyto nepominutelné tarify později žádat kompenzace po Ukrajině!

Drap

Proč po Ukrajině, ukrajina s tím nemá nic společného. To se nám jen sanaží namluvit. Jakým způsobem ukrajina zdražila plyn když ho bereme z Ruska? Proč několikrt zdražila el energie, když jí vyrabíne více než spotřebujeme za stejných podmínek jako před válkou? Je to dusledek chování a rozhodování naší vlády a našich spojenců. A ti jak známo nám nic zdarma nedají.