Odpovedi18

Znáte ještě jiné obchodní stránky než ty, které jsem zmínil?

Znám DHGATE, Aliexpress, Wish, Ebay, Alibaba atp. Znáte ještě některé? Pokud ano, tak jaké?

Odpovědi
Dochy

Ano.

quentos

Znám třeba Aukro (a jeho polskou mateřskou Allegro). Zato neznám slovo „nějáké“.

Brblal

Znám třeba sbazar, jinak zboží z Číny nekupuju, je to sice levné, ale nekvalitní. Vyzkoušel jsem to na postovnezdarma.cz tam jsem několik věcí z Číny nakoupil, ale po pár týdnech jsem zjistil, že to jsou často výrobky na krátké a nenáročné používání, a takové věci já nechci…