Avatar uživatele
Kepler

Znáte ještě jiná domácí rádia stejně dobrá jako rádia Haná?

Klidně i internetová. Já vím, že je to především otázka vkusu, ale připadá mi, že tohle rádio snad jako jediné v mém dostřelu pořád neomílají ty stejné hity několikrát denně a občas si poslechnu něco nového. Tohle není reklama, jen zvědavost.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, dust8, aliendrone před 1753 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dust8

Zkus rádio Beat (NENÍ REKLAMA!!!). Tam občas hrajou i takové neznámé pecky, že až žasnu. I přesto raději poslouchám ověřené a sebou vytvořené playlisty na Youtube, protože prostě nemůžu vystát ty kecy okolo, které mají prakticky všechna rádia. Kéž by jenom hrála hudbu bez keců, reklam, zpráv atd. Ale to nejde? Kdyžtak odpověž do diskuze jestli to jde a jestli taková jsou. Dík

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zbyndo

Mne sedí z tých,ktoré tu na Slovensku chytím,rádio BRNO.Mam ho naladené 24 h.,je tam všetko,humor klasikov,v noci sa vystrieda kantry,folk,z ho­voreného slová okrem poviedok,rozhl­.hier,humoru aj dialógy, poslucháči môžu volať, podeliť sa s pocitmi i skúsenosťami, vždy je to na inú, vždy zaujímavú tému.Skratka,za seba, môžem chytať cez 20 slov.stanic, niekoľko českých, sú samozrejme aj vynikajúce stanice,a ťažko je určiť poradie obľúbenosti,pre mňa č.1 BRNO

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

https://filter­music.net/
Podle tvého dávného doporučení 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

Hele tys mi sám doporučoval toto internetové rádio, kde je
na výběr nepřeberné množství kategorií hudby:
https://filter­music.net/

před 1742 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

No jo, ale já se ptal na DOMÁCÍ rádia. Bohužel teď nemůžu poslouchat v rozumné kvalitě internet ani TV, protože mi opět odešel zesilovač a bez něj bedny jaksi nehrají. No tak jsem oprášil starou minivěžičku, kde ještě domácí rádia fungují i s připojenou bednou.

před 1742 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

dust: dík za tip, vyzkouším.

před 1753 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek