Drap

Znáte jedlé houby ?

test:
http://zena.cen­trum.cz/volny-cas/grafika/2012/07/2­3/test-houby/
Tato otázka slouží pouze pro zábavu. Ti kteří se nechtějí, nebo nedokáží bavit ať laskavě neotvírají

Nejlepší odpověď
anonym

Díky za příjemné oživení . 18/20 jsem celkem spokojená.

Další odpovědi
briketka10

jsem úplný neználek 12/20 a proto sbírám jen Bedly, když se mi poštěstí najít nějakou :)
Doplňuji:
kupuju si často žampionky jím je klidně syrový v salátu, dám si kysaný zelí, rajčata, okurku, majolku, nebo zakysanou smetanu, někdy zbytek pečenýho kuřátka a těstovin i s tvrdým sýrem je to dobrý anebo s nivou mňám, sypu chilli kořením nakonec, místo česnekem :))

www

Neznám všechny jedlé houby přesně podle taxonů a přesto je sbírám.
Znám ale většinu jedovatých a nejedlých, těm se vyhýbám.
Test se mně nenačte.

quentos

evidentně znám – 18/20. „Excelentně – v houbách se opravdu mimořádně vyznáte.“

Tož, ne nadarmo jsem si už jako malej nacpal do hlavy celej atlas od Piláta a Ušáka a pak se doma děsili, co to domů nosím za prašivky – jenže jsem je vždycky pohotově pojmenoval a byla z nich výborná pochoutka, od bramboračky po řízky. Vydrželo mi to dodnes. Pravá houbařská sezóna teď teprve začíná, těším se :{)>

Dobrej test, až na tu hrubku „houba s* čeledi“… namísto „z“

hanulka11

tak po těch mých žampionech …jsem v testu obstála na výbornou- pouze 1 chyba

aramah

Dobrý test, zítra jdu na hoby :))
Snad budou tak hezké jako na obrázku :))

suaeda

Výsledek 18 bodů. Při testu baštím obalované babky. Takže vyražte do lesa, opět rostou.

Nykki

Já tedy houby nepoznávám,do lesa chodím,ale sbírám jen to co znám (stejně jím jenom žampiony).
Já mám 7 chyb a to je co říct,nečekala jsem takový úspěch :))

anonym

15/20 a to si osobně myslím,že jsem dobrý,i přesto,že houby nejím.