Lenny998

Znáte Járu Cimrmana?

Nejlepší odpověď
Mirrorwoman

JASNĚ!!!!!! Máme doma asi všechny jeho hry na CD a některé i na DVD. Mám je moc ráda, ale mě baví spíše semináře.
Doplňuji:
Nejradši mám hru Akt.

Další odpovědi
Elk

Samozřejmě! Mám všechny jeho hry jak na CD, tak na DVD a i jeho brožurky a knihu scénářů – nedám na něj dopustit! Génius se nezapře!

dědapetr

Jen z doslechu,osobně ne. Jára Cimrman je fiktivní postava univerzálního českého génia, vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/J%C3%A1ra­_Cimrman

coco

Ležícího,spící­ho…Česká klasická recese,hodna diplomové práce.

anonym

To je otázka Čecha na Čechy?Největšího Čecha,že by někdo neznal?Nevěřím!Spi­sovatele,vědce,vy­nálezce,sklada­tele…

Děda Louda

Trápí mne opačná otázka. Jsou někteří, co Járu neznají. No, co se dá dělat? I s takovými lidmi musíme spolupracovat.