Znáte internetový prohlížeč „Flock“? a pokud ano, jako ste s ním spokojeni?

Doplňuji:
Je to miminko v prohlížečích ale díky němu propojíte FaceBook,Myspa­ce,youtube,twit­ter a další socialní weby do jednoho.

Odpovědi
SajmonModer

Neznám, ale díky za tip, hned si ho stáhnu, prohlížečů není nikdy dost! :)

Tak už ho mám stažený, vypadá zajímavě ,–)

anonym

ano znám, a je to prostě jen modifikovaný firefox. Má stejný základ jako firefox, liší se pouze uživatelské rozhranní – použité doplňky.

raději bych nainstaloval originalni firefox a socialni funcionalitu doplnil zde http://addons­.mozilla.org/cs/fi­refox/search/?q=so­cial&cat=all&x=0&y=0