Rokio

Znáte hru Tron? Jak jste v této hře dobří?

Tron je kombinace postřehové a strategické hry, kde hráči ovládající postupně prodlužující se čáru musí zapříčinit zablokování protihráče s cílem ho donutit narazit do jiné čáry, nebo na roh hracího pole. Možné je hrát i proti počítači.

Odpovědi
Roman71

Ano, tuhle hru znám. Je k dispozici snad ve všech repozitářích Linuxových distribucí. Jeden čas jsme doma pořádali rodinné turnaje, když naše děcka, tehdy ještě školou povinná, poprvé zasedla k Linuxu. Moc rád na to vzpomínám. Užili jsme si hodně zábavy. Hra sice nebyla graficky nějak výjimečná, nicméně na hratelnosti jí to neubíralo, právě naopak. Měla velmi dobré 3D zpracování :o)