Znate hlasky?

Je to nedavno,kdy nam Annas davala priradit hlasky z cs.filmu,kterych je velke mnozstvi,vsechny nam tak nejak vlezly pod kuzi,meli jsme dnes navstevu ze zahranici a to bylo vysvetlovani,Pritom jsem si marne snazila vzpomenoutna hlasky ze zahranicnych filmu,vy ano?znate nejake?

Nejlepší odpověď
annas

Já si spíš pamatuji české, ale našla jsem jednu stránku, kde je hlášek kolem 3.000.

Akta X

Mulder: „Když ho zastřelím, bude to vražda nebo sebevražda?”
Scullyová: „Ani jedno, když to udělám první.”

Zdroj: http://www.hlas­kyzfilmu.cz/

Další odpovědi
Toruk

M.A.S.H.: Clingere, učešte si chlupy v nose!

SinceX

Jeje, já myslel z čes. filmů, nevadí..:(:)))