Znáte historii nebo okolnosti vašeho početí?

Vyprávěli vám rodiče nebo příbuzní nějaké zajímavé podrobnosti?
Doplňuji:
Mojí mamince bylo v říjnu 18 let, v listopadu se „musela“ vdávat a v květnu jsem se narodila. Babička z tátovy strany mi kdysi s údivem říkala, že stále nemůže pochopit jak se „to“ mohlo přihodit, protože můj tatínek prý spal každou noc doma! :D:D

Nejlepší odpověď
Kamionacka09

No vim ze jsem vznikla z prasklyho kondomu..
Doplňuji:
bolak: to netusim co to pred 28 lety mohlo byt za kondom a trosku se doma stydim zeptat:-)

Další odpovědi
briketka10

o početí nic nevím, ale vyprávěli nám, že po nich chtěli
ňácí lidé jednu z nás dokonce koupit jedna by jim zůstala, ale
doteď nevím, která z nás to měla být asi si nás nechtěli rozházet :)

bolak

Mám takovou hrubou představu, jak to asi probíhalo…

Kamionacka09: byl to Pepíno? poslalas děkovnej dopis?
Doplňuji:
Kamionacka09: A čeho se stydíš? Normálně zajdi na návštěvu, naklusej do kuchyně, „Čau mami, čau tati, nevíte jak se jmenoval ten prasklej kondom ze kterého jsem vzešla?“ a pokud se nebudou chtít podělit, tak jim trochu pocucháš nervíky a řekneš že buď ti to řeknou hned, nebo se příště zeptáš na nějaký velký rodinný oslavě, případně tuto otázku zahrneš do nějakého svatebního přípitku případně děkovné řeči.

Navíc bych se ještě zkusil mrknout do nějakého rodinného alba, třeba si ho schovali..na památku.

quentos

Jo, měl jsem být taková klasická usmiřovačka, „záchrana manželství“. Což se stejně málokdy podaří a ani v tomto případě se nezadařilo na dlouho – jen asi na 2,5 roku.

ten který je

V kondomu vznikla maličká dirka a takhle se narodil Jirka.:-)
Vidím že i kamionačka a možná i mnozí z nás zde na odpovědích.;-)

Zdroj: Inspirace textu kapely Pražská šunka.

mosoj

Tobě to neřeknu !!!!

anonym

Žádné podrobnosti, ale dokážu si to představit.

pizlicka

ja jsem nečekane.nechtene dite.maminka mi tvrdila,ze si tatinek dal pozor,ale ona se utrela do rucniku,kde byla část mě.asi mela tatinka za neomylneho,a verila na zazraky:-)
Doplňuji:
bannan-část me znamená---tatinkovi spermie:-)

Deli

Pěkná otázka 🙂
Jo, táta měl nohu v sádře, celou – no a jak byl hůř pohyblivý, nevyndal ho včas 🙂
Měl tenkrát úraz vazů v koleni, sranda je, že potíže s vazy v kolenou mám taky, jako kdyby se to dalo dědit…

anonym

Asi nějak podobně :)
http://nd01.jxs­.cz/655/198/9859899e­ee_8880012_o2­.jpg

BANAN93

pizlicka to budeš asi dost chlupatá (nemyslím to nijak urážlivě) :D

anonym

Dědvševěd-nejvíc je Alenka 5,5! Jen nejíst žádná semínka :)) Nejlepší antikoncepce !

anonym

historii nevím, ale vím 23:35, proto jsem asi noční pták

hanulka11

Bohemica to jsem se zasmála- spal každou noc doma :D:D:D
Já se bohužel nedozvím historii mého početí – ale mám dva starší bratry ,tak snad chtěli holku tak jsem se proto narodila-ne??????

anonym

hanulka11, také se tomu dodnes směju! A to měla babička tři děti! To ten děda s ní dováděl jen potmě ? Tvoji rodiče určitě chtěli holčičku :))

hanulka11

možná se dřív dělali děti jen v posteli :D:D: nebo i dneska hihihihi

anonym

Hlavně, že to těm našim rodičům nějak vyšlo, ne?

briketka10

to se povedlo hahaha..
myslíš ??

anonym

mosoj, jsi ze zkumavky, viď?

mosoj

Ta víš dobře proč. Víc to rozvádět nebudu.