MonkeyKing

Znáte Gorillaz a jejich stránky?

Znáte kapelu Gorillaz a jejich stránky gorillaz.com ? Pokud ano, možná jste si všimli hry Plastic Beach – kdo si ji zahrál a máte ji už dohranou. Sám právě nevím, nějak mi to skončilo ze druhého na třetí level, kdy jsem spustil v majáku rádio. Je to tedy konec hry?
Doplňuji:
@briketka10: Jste tam registrovaná? Mě ty ryby chytat moc nešli, bylo to nějaké hloupé.

Nejlepší odpověď
briketka10

kapelu znám, na hru jsem se podívala, ale je tam spoustu možností, tak nevím, kterou máš na mysli já chytala ryby, byla ve studiu, kde byly kytary a zombie..
http://gorillaz­.com/g-player/games/escape-to-plastic-beach-game
Doplňuji:
neregistrovala jsem se říkám, že na hru jsem jen koukla a ty ryby byly vážně dost hloupé..

Další odpovědi
www

Neznám kapelu či co, natož jejich stránky.

briketka10

ale i bez registrace jsem si zahrála šipky to bylo dobrý :))