lexx

Znáte firmu, která barevně potiskne dodaná jednobarevná trička?

obrázky skupin a alb rock´n´rollu ? motivy bych dodal ve formátu jpg, pdf, png…

Odpovědi
gecco

Kdekterá z těchto – https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=po­tisk+tri%C4%8De­k&sourceid=ope­ra&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl
Podstatné je jen to, aby trika splňovala parametry pro potisk – zbytek je jen otázkou ceny.
😉

anonym

Ano,znám firmu,která to dělá,mám taky trička u nich potisklá,ba i vyšitá,ty jsou mnohem lepší,ale cena je daleko vyšší,ale máš to na furt.