Ing.internet

Znáte filmy z Australského a Novozélandského prostředí?

Nejlepší odpověď
kapka

Asi si honem nevzpomenu na nějaké novější, ale první co mě napadlo: Muž od Sněžné řeky /film Austrálie/, Co přináší řeka /tv seriál Austrálie/, Skippy /tv seriál Austrálie/, Děti z kouřové hory /tv seriál Nový Zéland/
Film a seriály mého dětství.

Jo a z novějších se na Novém Zélandu myslím točil Pán prstenů

Další odpovědi
anonym

Nádherný film,spojení obou dotazovaných prostředí.No a pak Austrálie s Nicol Kidman.A co krokodýl Dandee?Taky Austrálie.A ještě Souboj o poklad Yankee Zephyru.

Zdroj: http://movie-library.cz/fil­m/34599-phar-lap/