dača20

Znáte farmeramu?

Nejlepší odpověď
tom004

Ne,ale znám Futuramu.

Další odpovědi
quentos

kdo by neznal, když na ni furt běží vtíravá reklama na FB. Ovšem vzhledem k tomu, že dobrá věc reklamu nepotřebuje, asi za moc stát nebude. FarmVille se mi líbilo víc.

Další odpovědi zde:

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=farmerama&sa=Vyh­ledat#906

hippeace

jistě je to průměrná hra ale pokud uvažujete o tom ji hrát radši bych si být vámi vybrala něco jiného jestli chcete vic info tak pište na email

monka

Ano,je to docela dobrá hra na které se staráte o svůj statek. Ale časem omrzí.

mrblackwell

Jo jo,znám.Mé obě děti 7 a 9 let jsou do ní zbláznění,už asi tak rok a pořád je to nepřešlo.

martin14

Jo znám dřív sem ji hrál ale pak mě přestala bavit

luvave

Ano znám ale je to vážně blbá hra na dnešní dobu takže ju ani nedoporučuju.