Z čeho? Z tvarohu, kravského, ovčího či kozího mléka?
Zkuste se podívat na stránku:
http://www.ireceptar.cz/vareni-a-recepty/vyrobte-si-domaci-syr/
| 0 Nominace Nahlásit |
V lekárně se dá koupit syřidlo. Přidá se do mléka a za zahřívání se nechá srazit. Syrovátka se v plachetce nechá odkapat sýrovinou se plní formy. po odkapání se obalí v solí.Uloží zrát do polic. Potom se sýr namáčí ve slaném roztoku a nechává schnout na policích. podrobnější recepty se najdou v kuchařkách.Moje babička dělávala Kakánek tvaroh se osolil pokmínoval přidala cibulka v teple se to nechalo až tvaroh povolil natlačilo se to do hrnku a nechalo zrát.Vůně byla ohromná ale na chlebu to nebylo špatné.
|
0
před 5797 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 1750 | |
| annas | 1347 | |
| Kepler | 1091 | |
| hanulka11 | 984 | |
| marci1 | 919 | |
| da ny | 699 | |
| iceT | 642 | |
| zjentek | 606 | |
| quentos | 538 | |
| briketka10 | 493 |
| Vaření a recepty |
| Restaurace |
| Nápoje |
| Vegetariáni |
| Ostatní jídlo a vaření |