smart aleck

Znáte dobře filmy, který natočil již zesnulý režisér Václav Vorlíček?

Pamatuji si jich spousta, a nejvíce mi utkvěl v paměti ten, kde se objevily bubliny s nápisy. Víte o který film se jedná?

Nejlepší odpověď
annas

Pamatuji si jich spoustu. Připomněli je rovněž v TV v souvislosti s jeho úmrtím., takže některé názvy jsem si oživila.

Třeba Tři oříšky pro Popelku, Arabelu., Jak utopit dr. Mráčka, s Petrou Černockou D9vku na koštěti atd.

Kdo chce zabít Jesii – spolupráce s Milošem Macourkem. – bubliny s nápisy. Už se spolu sešli ve filmovém nebi.

Další odpovědi
Alesh

Kdo chce zabít Jessii?

Nic těžšího tam nemáš? 🙂

Zdroj: https://www.csfd­.cz/film/9415-kdo-chce-zabit-jessii/prehled/

Drap

Dobře se nedá určitě říct. Natočil toho příliš mnoho.

smart aleck

Ad Alesh, z googlem je každý king, že? Z hlavy tam něco nemáš?

Alesh

To asi jo, já tohle dal z hlavy. Myslíš, že by se mě chtělo hledat, v kterým filmu od Vorlíčka jsou bubliny? 🙂