annas

Znáte definici výrazu perpetuum mobile?

Jedna z nejnovějších. Odpovídá občas skutečnosti?

„Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Kdo nic nezkazí, toho si povšimnou. Koho si povšimnou, toho povýší. Koho povýší, ten nic nedělá. Kdo nic nedělá, nic nezkazí. Kdo…“

Nejlepší odpověď
1popelka1

Hezká definice… A bohužel bych řekla, že je docela aktuální, protože takových jedinců pár znám. Ale stejně pořád doufám, že inteligentní a pracovitý člověk nakonec „zvítězí“

Další odpovědi
vagra

Ano,někdy tomu tak je.Odpovídá to této době.
Znám jednoho takového pracanta,který se díky výše uvedené definici, dostal na podobné místo.
Aby zdůraznil svou důležitost,umístil nad svůj stůl „vtipné“, všeříkající a jednoznačné poučení:
„Od dob,kdy byly vynalezeny peníze,je v této kanceláři ZAKÁZÁNO děkovat.“
Skutečně-člověk na svém místě.:D

annas

Popelko, jste optimista. Snad se takovýto případ stane opravdu jen výjimečně.