Katie

Znáte cviky?

Znáte někdo nějaké cviky po kterých může člověk vyrůst? Za jak dlouho a jak intenzivne to musím provozovat? předem děkuji za odpověd :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Jako nejúčinnější pro růst je tahání za uši nebo kotlety ( prosím ne vepřové).

Další odpovědi
hanulka11

po žádném cviku nevyrosteš – ale upevníš si postavu

venkovan

Mne napadá snad jenom středověká mučidla na kterých se dotyčná osoba za ruce a nohy natahovala. takže nějaké muzeum středověkých mučidel.
nebo se vdej. potom až ti přijde partner domu a neopucuje si boty a flákne sebou rovnou na gauč, tak z něho „vyrosteš“.

opportunity

Po ničem nevyrosteš, ale přeba jóga ti protáhne tělo a zpevní svaly, budeš stát zpříma a vypadat vyšší.