Znáte člověka jménem Gary Yourofsky ?

Aktivista, bojovník za práva zvířat, odpůrce týrání a zabíjení zvířat, slyšeli jste už o něm? Viděli jste už nějaké jeho video? Máte názor? Jaký?
http://www.you­tube.com/watch?an­notation_id=an­notation_597921&fe­ature=iv&src_vi­d=zMuJ-bDs30M&v=zMuJ-bDs30M#t=1m8s
Dala jsem to do "Příroda a živ. prostředí (slabý výběr kategorií)

Odpovědi
Konan-Pain

Jo znám. Je to můj vzor. Videjko s ním jsem viděla a jsem za to neskutečně ráda, takhle mi ještě nikdo oči neotevřel.
Proč se ptáš?

Funna

jsem pro práva zvířat…a to všemi 10…ale některé jeho názory (podle mne) se nezakládají na pravdě, nebo si je upravuje, tak aby se mu to hodilo a navíc má rétorické vzdělání, takže to umí správně podat ..tohle co přednáší se týká (bohužel zatím jen) američanů…to je narážka na ty jejich fastfoody, vaření jen z polotovarů a pod…třeba když říká…pokud pijete mléko, kradete to teleti…hmm…a jak na to přišel…pokud žena porodí, a bude pořád mléko odsříkavat, mude ho mít až dokud s tím nepřestane…nemusí kvůli tomu znovu porodit…takové nesmysly může hlásat jen v nevzdělané americe…nebo to, že lidi nepotřebují živočisné bílkoviny…jo…te­oreticky nepotřebují…ale zdravé to pro ně není, jak pořád hlásá…jsme geneticky všežravci, ne býložravci…ne­bo..znáte humální porážku?..hmm..a že mu nevadí, že zvířata (která stejně jako my, zabíjejí pro maso) mají ještě horší styly zabíjení..např. komonský ještěr kousne buvola, slinami ho nakazí a pak ho nechá víc než týden umírat na otravu krve…fakt humálnost sama…a to jeho video…jen debil by si terorizoval vlastní zvířata, která ho mají živit…neříkám, že někdo takový není…ale je to jen pár blbců, nedělají to tak všichni…a tak bych mohla pokračovat dlouho…takže ANO, zvířata si zaslouží mnohem větší úctu a práva, a lepší zacházení než dnes mají…ale tohle, co hlásá on, je zase druhý extrém…to nikdy fungovat nebude…kdyby raděj svou energii vložil do něčeho, co by bylo míň vyhraněné, udělal by lépe…

Wsaner

Není pravda, že to co hlásí se týká pouze Američanů.
Není pravda, že kráva nemusí znovu porodit. Aby kráva měla mléko, musí být březí a porodit tele. Toto bývá 2–3 dny po porodu odebráno. 2–3 měsíce po porodu je kráva znovu oplodněna.http://cs­.wikipedia.or­g/wiki/Kravské_mlé­ko
Není pravda, že takové nesmysly může hlásat jen v nevzdělané americe. Může a hlásí je i mimo Ameriku.
Není pravda, že pro lidi není zdravé nejíst živočišné potraviny. Z rostlinné stravy lze získat veškeré esenciální aminokyseliny.
Není pravda, že je to jen pár blbců. https://www.go­ogle.cz/#q=ani­mal+abuse&tbm=vid
Funna nemůže vědět, že to nikdy nebude fungovat. Kolik stovek let trvalo, než běloch zrušil otroctví a segregaci černochů?
A argument že někdo platí člověku, aby za něj celý život věznil a následně podřezával zvířata, protože komonský ještěr. To nebudu raději komentovat.

anonym

Funna názor můžeš mít, to je jasný, jen pro příště ne humální, ale humánní, zkus mu to napsat pod video, ráda si přečtu jeho odpověď. Doufám, že to tvoje titulování přehlédne jako já 🙂

anonym

Protože v tom videu je všechno, co se jen dá říct, aby se lidi chytli za nos, a přemýšleli o sobě, o svém životě, aby se dozvěděli pravdu o tom, co je ani ve snu nenapadne, skvělý člověk…

Konan-Pain

Takže jsi taky veganka?

anonym

můžu hrdě prohlásit, že už několik měsíců

Konan-Pain

To jsem ráda :)
Já také, ale jen 8 měsíců, bohužel.