jirka F

Znáte či jste zkoušeli umělé omdlení?

Slyšel jsem akorát že je to prý nebezpečné.Když se to zvrtne.

Nejlepší odpověď
Rokio

Proč bych to dělal? Takovou věc dělat nebudu, protože podle mě není prospěšná.

Další odpovědi
elkon

Takovou hovadinu neřeším. Není k tomu důvod.

Čecho_slovák

Znám, pokud myslíte tohle: Kamarád udělal několik dřepů, zhluboka se nadýchl, druhý kamarád ho zezadu uchopil na prsou a stiskl. Když povolil sevření, ten první se sesunul k zemi a chvilku byl mimo.

Dochy

Zkusil jsem, trochu jiný (ale podobný) postup než zde popsáno. Ano, považuji to za nebezpečné. A absolutní nesmysl zkoušet něco podobného sám.

Pepa25

Co jste slyšel? Co se má „zvrhnout“?

jirka F

No třeba že se může při tom i zastavit srdce.