huxa

Znáte či jste dokonce zažili ještě nějaký báječný pocit velkého uspokojení mozku hormony?

Tak mne napadá třeba vyvrcholení u prvního sexu, první seskok padákem. Když toto člověk udělá už poněkolikáté, přestane ho to tolik vzrušovat; vyburcovávat, prostě tělo přestane produkovat tak vysoké dávky hormonů v dané chvíli, než když to dělal na začátku. Znáte ještě nějaké další činnosti, které na toto sedí?

Nejlepší odpověď
briketka10

jo znám ten pocit z koncertu mý oblíbený
kapely byla jsem doslova, jak Alenka v říši
divů 😁

Další odpovědi
msi

telefonicky na tel.: 284 016 144 (Centrální příjem pacientů)
písemně na adrese: Psychiatrická nemocnice Bohnice, sekretariát ředitele, Ústavní 91, 181 02 Praha 8

bolak

briketka10: lunetic?