Damiana

Znáte britský seriál Thick of it (Je to soda)?

http://www.csfd­.cz/film/236272-je-to-soda/
Dlouho jsem tak skvěle natočenou politickou satiru neviděla. Ještě, že je vysílán v originálu (s titulky), protože ten překlad je mnohdy děsný).
Jedná se o divadelní herce nebo dokonce neherce, kteří v něm mistrně vystupují? Ví to někdo?
(Pokud máte zájem aktuálně začíná teď, v 0:15 na ČT 2 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

dřiv jsem se na něj dívala, ale mám malou obrazovku a ještě menší titulky, tak ho nesleduju, protože se mi ten text špatně čte, jinak je to výborná sranda..