zjentek

Znáte bizarněji zbarveného tvora?

Znáte bizarněji zbarveného tvora, než je kráva Milka?

Nejlepší odpověď
annas

V odklazu je obraz na zeď, kde je barevné zvíře, hýří všemi barvam

kam se hrabe svou barevností kráva Milka.

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=barevn%C3%A9+zv%C­3%AD%C5%99e+v+re­klam%C4%9B&cli­ent=firefox-b-d&tbm=isch&sou­rce=iu&ictx=1&fir=qE­YrlSUkWeH-FM%253A%252CJ­PZyD77deGGRRM%252C_&v­et=1&usg=AI4_-kR-WSBdoozdrNRG3fYN­g3WpC0R3aw&sa=X&ved=2a­hUKEwi2hd6DsdzhA­hU9xcQBHbEvAO8Q9QEw­BnoECAkQCg#im­grc=_&vet=1

https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=barevn%C3%A9+zv%C­3%AD%C5%99e+v+re­klam%C4%9B&cli­ent=firefox-b-d&tbm=isch&sou­rce=iu&ictx=1&fir=qE­YrlSUkWeH-FM%253A%252CJ­PZyD77deGGRRM%252C_&v­et=1&usg=AI4_-kR-WSBdoozdrNRG3fYN­g3WpC0R3aw&sa=X&ved=2a­hUKEwi2hd6DsdzhA­hU9xcQBHbEvAO8Q9QEw­BnoECAkQCg#im­grc=qEYrlSUkWeH-FM:.

Další odpovědi
aliendrone

Znám – aliendrone maluje na dvanáctkách štaflích u starší starší a protože s chůdami nad šestky neumí chodit a je líný slézt a štafle ručně přesunout, tak se natahuje do koutka, protože je přesvědčený, že „to dá“…

Kdepak Milka, dokonce i cikánky od kolotoče by zbledly závistí! ;) :D :D

cochee

Znám, resp. znal jsem. Dana Nekonečného.