Kazatel

Znáte anketu „Největší Čech“? Kdo by podle Vás zvítězil v místní anketě „Největší odpovídač“?

Odpovědi
Rokio

Podle mě annas. Tato uživatelka téměř vždy odpovídá bezchybně, gramaticky a pravopisně správně a obsáhle.

aliendrone

Hlasuji pro toho erotochlíváka Keplera! Je zlatý, odpovědi má obvykle dobré, rozhodující ale je, že má smysl pro humor. Často zaperlí i Edison a marci1 a i pár dalších. Život je příliš vážný na to, abychom si ho řádně neokořenili humorem, třebas i černým nebo šibeničním. Venkoncem kdo je zvědavý na kyselé držky, že? ;) :)

Rokio>>> Kde se annas fláká? Asi jí napíši neomluvené absence, přeci jen mi ty její „na hlavu“ otázky chybí. A vůbec – i Její Excelence led asi objevila význam slova „štrajk“ nebo co. Žeby už u nich vypuklo předvánoční šílenství? ;) :)

zjentek

Navrhni to jako vánoční soutěž. Vánoce se kvapem blíží a tady se v tomhle ohledu z vysoka se.re na snaživé uživatele.

Ad Alien: Mohl bys sem dát byť jediný odkaz, z něhož jakož vyplyne Keplerův rozhodující smysl pro humor?