Natee

Znáte Alana Rickmana? Jaký na něho máte názor?

Nejlepší odpověď
iceT

Pan Herec s velkým H.
Jak skvěle se zhostil role padoucha ve Smrtonosné pasti,toho co pak spadl z baráku,jak dobře zahrál pana otce a dokonce si zazpíval v Parfém-příběh vraha,jak dokonale cedil slova jako Snape v Harry Potterovi.Jo,ještě jsem ho viděla jako šerifa z Notinghamu v Robinovi Hoodovi s Kostnerem.
Ano,pan herec.Pro mě.

Další odpovědi
Damiana

Vypadá úplně stejně jako jeden můj známý! Ale hodně se mi líbí jako herec. Film Rasputin nestál za nic, ale jeho výkon byl skvělý. Snapea v HP zbožnuji. Byl tak přesvědčivý, že jsem ho nenáviděla v Lásce nebeské. V Robinu Hoodovi jsem to měla zase se sympatiemi dost schizoidní – holt Robina hrál Kevin…