beliner

Znáte agenturu Tim Lewis??

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat zda-li někdo nemá zkušenosti s touto agenturou nesoucí název Tim Lewis Recruitment. Jedná se o agenturu, která zprostředkovává práci ve Velké Británii.

Prosím napište své zkušenosti. Budu Vám nesmírně vděčen.

S pozdravem
Lukáš V.

Odpovědi
anonym

Vzhledem k tomu, že dosud nikdo nereagoval, tak to zřejmě ani nikdo neví.
Přímou zkušenost nemám, ale vím že je to severoirská agentura s pobočkou v Praze.
Kromě sezónních prací v UK, zajišťuje i PP v Česku. Má certifikát ISO, což mívají solidnější agentury.
Pokud od ní máš nějakou nabídku, můžeš si vyžádat reference a hned poznáš na čem jsi.