dennis15

Znáte a víte co je božské číslo?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Ne

myslim,ze by to mohlo byt cislo 3,jako bozska trojice.

Další odpovědi
hanulka11

Ano

já říkám sedm

Fallen Angel

Ano

Pokud se pohybujeme v rámci křesťanské víry, je to číslo 7. Nedá se nazvat přímo „Božským“, ale symbolizuje 7. den, kdy Bůh odpočíval po stvoření avěta a je tedy s Bohem nejvíce svázáno. Na základě toho také mniši a později Řím stanovil 7mi denní týdení cyklus.
Co se týče Islámu a Judaismu, tam tuto hosnosnou pozici má číslo 40. U východních náboženství netuším.

Mili @

Ano

taky sedmička, pro někoho, i pro mě, i šťastné číslo…

lukas

Ne

tento termín je mi neznámý

dennis15

43 525 003 27­4 489 856 000

Toto číslo znamená kolik je na Rubikově kostce dosažitelných různých pozic.