annas

Platí 4 způsoby, jimiž máme kontakt se světem a jsme podle nich hodnoceni: co děláme, jak vypadáme, co a jak říkáme?

Autor Dale Carnegie a knilha Jak získávat přátele a působit na lidi

https://pixaba­y.com/cs/photos/e-mailem-po%c5%a1ta-ruka-chytr%c3%bd-telefon-6370595/

Nejlepší odpověď
Drap

Ano platí, i když mnozí z nás tyto zásady popírají, tak stejně je ctíme. Nejčastěji většinou popírame vzhled. Je vlastně jedno jak vypadáme, ale stejného člověka pokud ho oblečeme jako zapáchajícího bezdomovce a v druhém případě čistého, slušně oblečeného člověka, všichni z nás pokud y měli hodnotit, ohodnotí toho druhého lépe.

Další odpovědi
aliendrone

Ano, platí. :)

khang.kadin

Časem přijdete na to, že platí nekonečné množství způsobů, jak dosáhnout kontaktu s vesmírem. Už brzo najdete inspiraci v tak jednoduchém organismu jako je virus